انتخاب تخت ماساژ مناسب

هنگام انتخاب انواع تخت ماساژ باید به اصلی ترین مورد در تهیه تخت ماساژ یعنی فوم رویه تخت ماساژ دقت نمایید ؛ برای این منظور وقتی فوم رویه تخت ماساژ را با دست فشار می دهید ، نباید سفتی چوب کف تخت ماساژ را حس نمایید. علاوه بر این ضخیم بودن فوم رویه تخت ماساژ حین انجام ماساژ راحتی بیشتری را برای فرد ماساژ گیرنده به ارمغان خواهد آورد ؛ البته به یاد داشته باشید که برای انجام ماساژی که همراه با فشار های پیاپی و زیاد است ، بهتر است از تخت ماساژ با رویه فوم سفت استفاده نمایید ، به این علت که فوم سفت در برابر فشار های وارده حین ماساژ مقاومت کرده و باعث اجرای هرچه بهتر و قوی تر تکنیک های فشاری در ماساژ خواهد شد.

از آیتم هایی که در خرید تخت ماساژ تاثیر گذار می باشد و باید هنگام خرید تخت ماساژ به آن ها دقت شود ، وزن تخت ماساژ از نوع پرتابل به دلیل قابل حمل بودن تخت ماساژ است ؛ همچنین از مواردی که به طور کلی در خرید تخت ماساژ موثر می باشد باید به : ابعاد انواع تخت ماساژ ، ارتفاع انواع تخت ماساژ و تحمل وزن انواع تخت ماساژ اشاره نمود. به همین جهت برای خرید تخت ماساژ با دقت در موارد ذکر شده می توانید بهترین تخت ماساژ که نیاز شما را برطرف نماید انتخاب کنید. مراکز معتبر در زمینه فروش تخت ماساژ ، مورد دیگریست که باید حین خرید تخت ماساژ به آن دقت شود ؛

تخت ماساژ برقی:

تخت های ماساژ برقی دارای حالت های مختلف لرزشی هستند که گاهی بدون نیاز به ماساژور حرفه ای می توانند نیاز مشتریان را برطرف کنند. برای خرید تخت ماساژ ارزان قیمت باید به نوع برند محصول و شرکت سازنده، معتبر بودن مرکز خرید، گارانتی معتبر، استاندارد بودن ابعاد تخت ماساژ، ایمن بودن سیستم برقی محصول و … توجه کافی شود. جدیدترین تخت های ماساژ دارای رویه ی آنتی باکتریال و ضد تعریق هستند که از بروز بیماری های پوستی، قارچی و انتقال ویروس ها جلوگیری می کنند و سطح بهداشت استفاده کنندگان را بالا می برند. تشک های به کار رفته در تولید تخت های ماساژ باید قادر به تهویه و عبور هوا باشند تا در طولانی مدت بوی بد تعریق را در خود انباشته نکنند.